Його Ексцеленції СТАНІСЛАВУ ШИРОКОРАДЮКУ,

єпископові Одесько-Сімферопольської дієцезії,

адміністраторові Харківсько-Запорізької дієцезії

Слава Ісусу Христу!

Ваша Ексцеленціє, Преосвященний і Дорогий Владико!

Чверть століття Вашого архиєрейського служіння стали неоціненним внеском у спільну скарбницю душпастирської опіки Христової Церкви над українським народом. Задовго до того, як із рук наступника першоверховного апостола Петра Ви перебрали благодатний дар П’ятдесятниці, Ви вже засвідчили мистецтво гуртування людей у спасительному лоні Матері-Церкви – і на Вашому рідному Поділлі, і в Києві. Здобувши досвід мужнього і непохитного протистояння молохові державного атеїзму, Ви протягом двадцятирічного служіння в столиці посткомуністичної України твердо стояли в обороні євангельських цінностей, не боячись відверто демонструвати підтримку народного опору корупційно-олігархічній системі. Так було і під час «Помаранчевої революції», і з початком «Революції Гідности».

Ваше єпископське служіння на сході України припало на часи гібридної війни, коли військова аґресія поєдналася з драматичною дезінтеґрацією суспільства. Своєю щирістю, відкритістю до світу, масштабністю мислення й креативністю в харитативних проєктах Ви постійно дарували розгубленому оточенню певність у незмінній любові Господа до Його творіння, воплоченій у містичному Тілі Христовому – Його святій Церкві. Тому Ваш духовний авторитет аж ніяк не вичерпується спільнотою Харківсько-Запорізької дієцезії й однозначно визнається клиром і мирянами Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Від їхнього імені та від себе як – насмілюся так себе назвати – Вашого давнього друга сердечно вітаю Вас із 25-річним ювілеєм єпископської хіротонії і бажаю ще багато-багато років так само щедро реалізувати Ваші пастирські таланти, як Ви це робили досі.

Τον δεσπότην και αρχιερέα ημών, Κύριε, φύλαττε – Εις πολλά έτη, δέσποτα!

Ігор Ісіченко,

архиєпископ Харківський і Полтавський

6 січня 2020 р.

(Переглянуто 80 разів, 1 переглядів сьогодні)