З 25 січня до 2 лютого 2019 р. архиєпископ Ігор (Ісіченко) на запрошення єпископа Бориса (Ґудзяка) відвідав єпархію святого Володимира Великого у Парижі для українців греко–католиків у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі та Швейцарії.

У неділю, 27 січня, владика Ігор молився на святій літургії в кафедральному соборі св. Володимира Великого в Парижі (настоятель митр. прот. Михайло Романюк) і виголосив проповідь на євангельське читання.

29-30 січня в монастирі Воздвиження Чесного Хреста в Шевтонь (Бельгія) проходив семінар «Як Католицька Церква забезпечує благополуччя та захист дітей у душпастирському контексті». Його проводив віце-ректор Папського Григоріянського університету о. Ганс Цольнер. Владика Ігор виголосив на семінарі доповідь «Стратегія євангелізації в ХХІ ст.», яка викликала жваве обговорення.

31січня – 2 лютого в тому самому монастирі проходила VIII сесія єпархіяльного собору єпархії святого Володимира Великого у Парижі. На вступній сесії собору архиєпископ Ігор виступив на тему «УГКЦ і галицька парадигма. Розширення перспектив». Він поділився своїми спостереженнями над стереотипами уявлень, що поділяють різні українські реґіони, а також над роллю УГКЦ в розвитку традицій Київської Церкви.

Учасники семінару й собору брали участь у монастирських богослужіннях, які відправляються в монастирі Шевтонь як у латинському, так і в візантійському обрядах. Відбулася екскурсійна поїздка до Ватерлоо – місця вирішальної битви союзних англійських та прусських військ із армією Наполеона 18 червня 1815 р.

(Переглянуто 282 разів, 1 переглядів сьогодні)