МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Вул. І. Франка 19, Київ,

01601, телефон 235-23-78

факс 235-32-57

Архиєпископу Харківському i Полтавському Української

Автокефальної Православної Церкви Ігорю Ісіченку

Полтавський шлях 44,

м. Харків, 61052

Ваше Високопреосвященство!

Щиро дякую за запрошення до молитви та дружньої зустрічі у Свято-Дмитрівському храмі Української Автокефальної Православної Церкви на честь Вашого Дня народження.

Щиросердечно вітаю Вас від імені Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України, а також від себе особисто, з нагоди благословенного Дня Вашого народження!

Усвідомлене обрання в житті відповідальної церковної стезі та невтомна праця на ній стали запорукою Ваших добрих справ у повсякденному духовному служінні. Пошанованим внеском ycix численних турбот були й залишаються постійна повага i вдячність священства та вірян Української Автокефальної Православної Церкви, що торуютъ свій відповідальний шлях духовного зростання на засадах християнських ідеалів добра i милосердя.

На ycix посадах, де Вам з волі Божої доводилося здійснювати духовне служіння, Ви чесно i самовіддано утверджували заповіді Спасителя у їхній моральній повноті.

У цей святковий день щиро зичу Вам, Ваше Високопреосвященство, щедрої Божої благодаті, міцного здоров’я, нових успіхів у Вашій благородній та благословенній праці на благо Церкви та України!

Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас yciма потрібними чеснотами, скріплюючи i надихаючи Вас i надалі на осягнення накреслених планів i визначень, а благодатна радість завжди буде з Вами у всіх і справах, дарує життєвий оптимізм і наснагу на довгі роки життя, сповнені новими здобутками на благо нашої дорогої та єдиної Батьківщини – України

Щиро Ваш,

Директор Департаменту у справах

національностей і релігій             

Андрій Юраш

(Переглянуто 137 разів, 1 переглядів сьогодні)