jmkpe4le efrm421x xuc1jzkd 944x5kds
15 січня 2017 р. архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор (Ісіченко) в супроводі голови Харківського крайового братства Вадима Приходченка та іподиякона Віталія Макаревича відвідав Свято-Юріївську парафію м. Полтави.
efrm421x
Було відправлено Архиєрейську Святу Літургію в співслужінні настоятеля парафії прот. Ігоря Литвина й о. Василя Крупи (с. Глибока Балка). Відбулася зустріч архиєпископа Ігоря з парафіянами. Владика поділився своїми міркуваннями про перебіг об’єднавчого процесу, наголосивши на тому, що його безперечним здобутком є добре налагоджені братні стосунки Харківсько-Полтавської єпархії з Українською Греко-Католицькою Церквою. Він підкреслив незворотність цього процесу й конструктивну роль у ньому ієрархії УГКЦ.
xuc1jzkd
Богослужіння Свято-Юріївської парафії відправляються в каплиці неподалік від поля нещасливої для українців Полтавської битви 1709 р.
944x5kds
Біля каплиці стоїть пам’ятний хрест, що нагадує про подвиг козаків, полеглих під Полтавою при захисті свободи України від російського царату. Завершено виготовлення проєктної документації для спорудження храму-пам’ятника козакам-оборонцям України. Починається збір коштів на будівництво храму. Фотогалерея вміщена за адресою:  https://goo.gl/photos/mwHtvWVbjkAmhByZ6

(Переглянуто 142 разів, 1 переглядів сьогодні)