3-4 листопада в Києві проходив ІІІ У Києві ІІІ Всеукраїнський з’їзд мирян УГКЦ, присвячений пам’яті митрополита Андрея Шептицького. Основна тема з’їзду — “Покликання до святости сьогодні”. З’їзд проходив у  Патріаршиому соборі Воскресіння Христового і в Міжнародному виставковому центрі. Харківсько-Полтавську єпархію репрезентували о. Олег Бондарук, адміністратор Борисоглібської парафії м. Києва, і Віталій Липинський, заступник голови Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного.
likcpoicmaonkldpНа відкритті з’їзду виступив Блаженніший Патріярх Святослав. Якщо ми хочемо збагнути сенс покликання до святості, зауважив він, ми його можемо відкрити у фразі «жити вповні». У християнському словниковому запасі «життя вповні» називається «життя вічне». А можливість жити в повні ми називаємо спасінням. Те, що подається нам силою і благодаттю Святого Духа. Адже не можна бути святим без Бога. Не можна жити вповні, не будучи поєднаним з джерелом життя. Не можна бути собою, не живучи в Бозі силою і благодаттю Святого Духа.
gjelgdcpfehnghcbБув запрошений до слова і о. Олег Бондарук. Він передав присутнім вітання архиєпископа Ігоря Ісіченка, нагадав слова Олів’є Клемана про фундаментальну проблему православ’я – “закритість у своїй конфесії” – та розповів про зусилля Харківсько-Полтавської єпархії у творенні єдности з УГКЦ. “Прошу вас усіх – не закривайтеся в собі. Пробуймо йти дорогою святости разом” – закликав присутніх о. Олег.
lojfmcochbaofppnПредставники Харківсько-Полтавської єпархії взяли участь у панельних дискусіях, виставках і презентаціях.
Фоторепортаж Віталія Липинського вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/Serybqf76Zkbh6mk7

(Переглянуто 14 разів, 1 переглядів сьогодні)