DSCN4455-В неділю, 3 травня 2015р., відбулися чергові загальні збори Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного.

Основним питанням на зборах був розгляд Заяви Братства “Єднання Київської Церкви – наш захист від аґресії”.

Спочатку присутній на зборах за запрошенням Братства архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор (Ісіченко) пояснив ситуацію в Харківсько-Полтавській єпархії УАПЦ, що склалася після 25-го єпархіяльного собору та прийняття ним ухвали «Про участь Харківсько-Полтавської єпархії у творенні Єдиної Помісної Церкви», а також відповів на питання братчиків. Заключним на підтримку ухвали собору був виступ Ольги Різниченко, титаря Свято-Дмитрівської парафії. Текст виступу п. Ольги вміщено за адресою: http://uapc.org.ua/vystup-tytarya-svyato-dmytrivskoji-tserkvy-uapts-p-olhy-riznychenko-na-zborah-harkivskoho-krajovoho-bratstva-apostola-andriya-pervozvannoho-3-05-2015-r/

Після оголошення старостою Братства Вадимом Приходченком проекту Заяви почалося її обговорення, в якому взяли участь В. Труш, П. Пуклич, В. Макаревич, Л. Коробко, В. Липинський. Заява Братства “Єднання Київської Церкви – наш захист від аґресії” була прийнята одноголосно. Текст Заяви вміщено за адресою: http://uapc.org.ua/ednannya-kyjivskoji-tserkvy-nash-zahyst-vid-ahresiji/.

Наступним було розглянуто питання про традиційну Братську прощу до Канева. Прийнято рішення здійснити поїздку з 5 по 7 червня 2015 року.

Останнім питанням зборів було обговорення заяви п. Олександра Гребенюка про вступ до Братства. Староста Братства дав характеристику п. Олександру як активному, жертовному парафіянинові. Ухвалили: прийняти Олександра Гребенюка до Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного.

Наступні збори Братства відбудуться в неділю, 5 липня 2015 року.

Фоторепортаж вміщено за адресою: https://plus.google.com/photos/114248405139296196234/albums/6144706016667422017

(Переглянуто 121 разів, 1 переглядів сьогодні)