pro_relgjn_organzats_138_1380544535

11 вересня р.Б. 2014

Прп. Феодори Олександрійської

24 вересня 2014 р. (н. ст.)

Вих. ч. 083-14

Високопреосвященнішому Кир МАКАРІЮ,

Митрополитові Львівському,

керуючому Рівненсько-Волинською і Таврійською єпархіями

 

Слава Ісусу Христу!

Ваше Високопреосвященство, Дорогий Владико!

Клир і миряни Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви сердечно вітають Вас із 70-річним ювілеєм.

Ми добре пам’ятаємо, в який складний час Вас було покликано до архиєрейського служіння, і високо цінуємо все, зроблене Вами для консолідації Львівської єпархії, повернення всіх її громад під канонічну юрисдикцію Святішого Патріярха Димитрія, вірність якому Ви засвідчували аж до блаженного упокоєння Його Святости.

Важко переживаючи штучний розрив між єпархіями Галичини й Сходу України, ми розуміємо, яких зусиль Вам коштує рятувати Львівську єпархію від поділів і протистоянь, відстоювати її гідність перед опонентами. Віримо, що Ваш дипломатичний талант сприятиме відновленню єдности всієї Української Автокефальної Православної Церкви в Україні й діяспорі та поверненню нашій церковній спільноті християнської злагоди, суспільного авторитету, довіри позацерковних кіл, місійної активности.

У день Вашого ювілею громади Харківсько-Полтавської єпархії єднатимуться з галицькими парафіями в спільній молитві за Ваше здоров’я, за довгі й плідні роки Вашого архипастирського служіння, знов і знов виголошуючи –

На многії літа, Владико! – Εις πολλά έτη Δέσποτα!

 

 

† Ігор

архиєпископ Харківський і Полтавський

(Переглянуто 50 разів, 1 переглядів сьогодні)