Ваше Високопреосвященство!

Дозвольте привітати Вас, всечесних отців та усіх вірних єпархії з проведенням XXVI-го єпархіяльного собору Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Важко переоцінити значення нинішньої події, адже саме сьогодні твориться історія. Вперше за кілька десятків, а певно й сотень років церковні християнські громади України роблять реальні кроки, направлені на об’єднання. Цей процес засвідчує справжню любов до своїх духовних синів та доньок як святих отців Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, так і духовенства Української Греко-Католицької Церкви, бо українське суспільство як ніколи  нині потребує єднання церков навколо Київської християнської традиції.

Вірю, що прецедент Харківсько-Полтавської єпархії, що є прикладом долання зайвих амбіцій, прикладом верховенства духа над матеріяльним, стане наріжним каменем і для інших християнських конфесій в Україні, адже об’єднавчій процес між Харківсько-Полтавською єпархією УАПЦ та УГКЦ для мене особисто є зразковим, бо він відбувається на засадах, що їх висловив Блаженний Августин: у головному – єдність, у спірному – свобода, і в усьому – любов.

Владико Ігоре, бажаю Вам і Вашій пастві гідно подолати всі труднощі та випробування та запевнити Вас у моїй цілковитій підтримці.

Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Олег ТЯГНИБОК

(Переглянуто 229 разів, 1 переглядів сьогодні)