9 серпня 2014 р. Свято-Пантелеймонівська парафія м. Миколаєва (настоятель прот. Іван Лещик) відзначає день пам’яти свого небесного покровителя – великомученика й цілителя Пантелеймона. Особливе покликання миколаївської громади УАПЦ визначається і харизмою її небесного опікуна, і самим розташуванням храму, що знаходиться на території обласної лікарні. Тому молитва за зцілення недужих і справи милосердя щодо хворих, а в останні місяці – поранених у російсько-українській війні на Донбасі – займають чільне місце в щоденному житті парафіяльної громади.

У навечір’я свята, 8 серпня, до Миколаєва прибув архиєпископ Ігор, під омофором котрого перебуває Свято-Пантелеймонівська парафія. На вокзалі владику зустрічав настоятель, о. Іван Лещик. Після вечірнього богослужіння, очоленого владикою, відбулася зустріч парафіян із єпархіяльним архиєреєм. Архиєпископ Ігор відповів на численні питання.

Духовним центром святкувань стала Архиєрейська Свята Літургія, на якій владиці співслужили прот. Іван Лещик, прот. Йосип Дрекало (Кіровоград), прот. Олег Коваленко (с. Паліївка), о. Степан Палько (м. Знам’янка). У проповіді архиєпископ Ігор наголосив на покликанні кожного християнина до святости, до служіння Євангелію в повсякденному житті, в захисті євангельських цінностей, зокрема, свободи й незалежности рідної країни, коли це необхідно – зі зброєю в руках. Після літургії відбувся хресний хід. Для гостей свята силами парафіян було організоване урочисте прийняття. Владика зустрівся з волонтерами, що надають допомогу українському війську та пораненим оборонцям України.

Фоторепортаж про свято вміщено за адресою: https://plus.google.com/photos/114248405139296196234/albums/6046351849740270273

(Переглянуто 45 разів, 1 переглядів сьогодні)