Колеґія Патріярха Мстислава
КОЛЕҐІЯ ПАТРІЯРХА МСТИСЛАВА

вища богословська школа

Харківсько-Полтавської єпархії

Української Автокефальної Православної Церкви

оголошує набір студентів

на 2014-2015 навч. р.

 

Навчання провадиться шляхом сполучення відкритого та дистанційного режимів за двома спеціальностями:

БОГОСЛОВ’Я – термін навчання 5 років, приймаються лише чоловіки віком від 18 до 55 років, готуються майбутні священики з можливою спеціалізацією «військове капеланство»;

КАТЕХИТИКА – термін навчання 5 років, приймаються чоловіки і жінки віком від 18 до 60 років, готуються викладачі релігії.

Вступники повинні мати загальну середню освіту.

ВСТУПНІ ІСПИТИ: 1. Українська мова (диктант). 2. Історія України (усно). 3. Закон Божий (співбесіда з перевіркою знання Євангелія, основ катехизису, окремих молитов).  4. Церковний спів (прослуховування).

Термін складання: 25 жовтня 2014 р.

До цього часу електронною або звичайною поштою слід надіслати на адресу Колеґії такі документи: 1. Прохання на ім’я правлячого архиєрея. 2. Автобіографія.

По прибутті для вступу особисто подаються: 1. Довідка про хрещення (її може замінити письмове свідчення хрещених батьків). 2. Для одружених – довідка про вінчання. 3. Документ про середню або вищу освіту. 4. Медична довідка. 5. Для чоловіків – військовий квиток.

Бажано мати рекомендацію-характеристику парафіяльного священика.

Очні зустрічі студентів з викладачами проводяться протягом трьох десятиденних сесій – осінньої (жовтень-листопад), зимової (січень-лютий) і літньої (червень-липень).

Поштова адреса: Свято-Дмитрівська церква Полтавський шлях 44 Харків 61052.

Електронна адреса: [email protected]

Єпархіяльний сайт: http://uapc.org.ua/

(Переглянуто 86 разів, 1 переглядів сьогодні)