митр. прот. Віталій Зубак

11 травня 2014 року канцлер Харківсько-Полтавської єпархії, митр. прот. Віталій Зубак відвідав Харківський університет повітряних сил імені І. Кожедуба, де відбувся концерт, організований співачкою Русланою Лоцман та іншими українськими співаками. Серед артистів були Русина (Руслана Лоцман), заслужена артистка України Леся Горова, Євгенія Проворова, гурт Тарута та інші.

На початку заходу о. Віталій Зубак відправив чин благословіння воїнів, після чого артисти заспівали українських пісень. Концерт тривав близько півтори години і за цей час артисти змогли розпалити патріотичний настрій у студентів-курсантів, викликали бажання підспівувати, танцювати  разом із співаками. Руслана Лоцман з колегами, оцінюючи склад залу, підібрали найбільш вдалі теми для своїх пісень: про пілотів, війну, про кохання, Україну та її народ – загалом те, що є дуже актуальним в наш час та найцікавішим для студентів-військових. Окрім того Олександр Лоцман, батько Руслани, прочитав декілька українських гуморесок, що дуже розвеселило глядачів. Наприкінці зустрічі весь зал разом із співаками виконав Гімн України.

Концерт залишив приємні враження. Подібний захід відбувся пізніше в Будинку офіцерів. Руслана разом з іншими артистами подарували впевненість у тому, що український народ непереможний, має великий культурний фонд та силу подолати всі труднощі, які випадуть на його долю.  Фоторепортаж про цю подію вміщено за адресою: https://picasaweb.google.com/114248405139296196234/2014051106

(Переглянуто 48 разів, 1 переглядів сьогодні)