вильнюс
(Київ – Вільнюс – Рига – Таллінн – Хельсинки – Таллінн – Нарва – Київ)

1 – 7 серпня 2013 р.

1 день
виїзд з Києва, метро Академмістечко (нічний переїзд). Транзит через тереторію Білорусі.
2 день
12:00 приїзд до м. Вільнюс.
12:30 – 16:30 Екскурсія по місту Вільнюс. Оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!». Сотню років про Вільнюс говорили так: в якому напрямку на нього не подивишся, завжди побачиш щонайменше чотири храми. На тлі неба – фантастичне поєднання гострих шпилів, куполів та хрестів. Костел св. Анни – шедевр готики, костел св. Петра і Павла – перлина бароко, Кафедральний собор – приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів – викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. У Вільнюсі є Синагога і протестантський храм для лютеран в Сторому Місті, а також багато православних храмів, перлиною яких вважають – церкву св. Миколая, яка втілює в собі поєднання готичного і візантійського стилів, а також бароко. Ви будете здивовані багатством Єзуїтського Ордену, який реконструює собори і храми, відкриває при них школи та інвестує в культурно-освітній фонд Литовської столиці. Ми відвідаємо Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква Параскеви Пятниці 1345 р., Собор Пресвятої Богородиці
17:00 поселення в готель. Вільний час.

3 день

7:00 Сніданок.
7:30 Виселення з готелю і виїзд до м. Рига.
riga12:00 Оглядово-піша екскурсія Старою Ригою.«Місто черепичних дахів». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кав’ярень і ресторанчиків – це і є Рига, частинка «старої доброї» Європи. В історичному центрі Риги помістилась майже вся історія архітектури з часів середньовіччя до початку ХХ ст. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками з церквами і монастирями: Церква св. Петра і Домський Собор, велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота та інші історичні пам’ятки Старої Риги. Відвідаємо Спасо-Преображенську пустинь, Свято-Троїцький монастир. Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського.Ввечері пропонуємо пройтись «Давнім Бурштиновим Шляхом» – дегустація пива в національній латвійській таверні в Старому місті!!! Традиційна жива музика, народні костюми, латвійська національна кухня і, звичайно ж, 100% Латвійське пиво з чотирьох провінцій. Вільний час до 24:00.4 день0:15 виїзд до м.Таллінн (нічний переїзд).

таллін

7:00 відвідання Богослуження в Спасо-Преображенському Соборі, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ.Арсенія Мацієвича.

10:00 Піша екскурсія Старим містом. Екскурсія починається в Верхньому місті від башти-символа Старого міста – Довгий Герман. Далі – споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, зразок московської архітектури XVII, Домська церква; оглядова площадка з видом на Нижнє місто. Прогулянка вздовж стіни замку, саду датського короля і вулицею Коротка Нога. Нижнє місто – церква Нігулісте, в які проводяться концерти органної музики. Ратушна площа, де знаходиться найстаріша аптека Європи. «Нульовий» пункт Нижнього міста, де можна загадати бажання, найромантичніша вулиця, де знаходяться майстерні народних умільців. Спасо-Преображенський Собор,
13:00 Відвідання українського культурного центру і музею.
15:00 Поселення в готель.

Вільний час. Ви зможете відвідати торгові центри, кафе, магазини сувенірів. Ввечері пропонуємо відвідати ресторан-пивоварню Beer House. Купон зі знижкою 10% в подарунок на холодні та гарячі страви, а також фірмове пиво. Пивний ресторан знаходиться в самому серці старого міста.

Нічліг в готелі.

5 день
Екскурсія до Хельсинки – 40 євро (факультативно)
7:00 сніданок.

Вільний день в Таллінні. Для бажаючих факультативна екскурсія в Хельсинки (40 євро).

6 день

7:00 Сніданок.

7:30 виселення з готелю і виїзд до м. Нарва.

12:00 (відстій автобуса 9 годин) Пішохідна екскурсія містом Нарва. Поселення на місці сучасного міста вперше згадується в Новгородському літописі. До 1113 року територія вздовж річки Нарва належала Київській Русі. Нарва – третє за величиною місто Естонії, розташоване на лівому березі однойменної річки, на кордоні з Росією. Це місто заслуговує особливої уваги завдяки своїй історії та архітектурі. Нарва –місто, архітектура якого виконана в візантийському стилі датьскими майстрами. Невисокі старовинні будинки є прикрасою міста і створюють незабутню і вражаючу атмосферу.

Сердньовічний замок Германа «Нарвський замок» є найкращим символом міста, який побудований в 13 столітті датськими архітекторами.

Ми зможемо відвідати: Нарвські міські мури(14 ст.-1863 р.), Нарвський замок Германа (13-17ст.), Нарвську ратушу (1665-1671 рр.), Нарвську Олександрівську церкву (1881-1884 рр.), Нарвський православний Воскресенський собор (1890-1898 рр.).

13:00 виїзд в Пюхтицький Успенський жіночий монастир (аренда місцевого автобуса). Пюхтицький Успенський жіночий монастир – єдиний православний монастир діючий в Естонії. Більш чотирьох століть тому місцеві пастухи на горі декілька разів бачили Святозарвну жінку в чудовій білій одежі. Тоді у підніжжя дуба на горі, де з’являлась Діва Марія, була знайдена ікона Успіння Пресвятої Богородиці. В знак цієї події місцеві жителі побудували на Пьюхтицькій горі, яку пізніше стали називати Богородницькою, каплицю, а в 1891 році був заснованний Пюхтицький Успенський жіночий монастир.

Вільний час. За баженням заїзд до найкрупнішого торгового центру Естонії.

21:15 виїзд до Києва (нічний переїзд).

7 день
21:00 приїзд в Київ (станція метро Академмістечко).

Ватість програми 235 євро включаючи шенген візу.

Додатково сплачується страхівка та за бажанням відвідання Хельсинки (40 євро)

За довідками звертатись до Свято-Покровської парафії

08154, Київська область, Києво-Святошинський район,
м. Боярка, вул. Білогородська, 11Б

Тел.: (045 98) 47 671, (044) 406 35 90, (098) 414 19 19.

Е-maill: [email protected]пеt

Сайт:www.hram-pokrova.kiev.ua

(Переглянуто 121 разів, 1 переглядів сьогодні)