26 березня 2014 р. в Харкові проходитиме XXIV єпархіяльний собор Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ. Обговорюючи стан церковного життя, ми не можемо обминути дражливих питань, з якими звертаються до священиків парафіяни. Приготуймося обговорити ці питання:

1. Якою була реакція Вселенського Патріярхату на військові дії Росії проти давньої православної країни – і 2008 (Грузії), і 2014 (України) рр.?

2. Чому галицька частина УАПЦ не видала жодного офіційного документу з оцінкою протистояння на Майдані та російської військової аґресії?

3. Чим пояснити відсутність будь-якої реакції галицьких єпархій УАПЦ на заклик Харківсько-Полтавської єпархії до відновлення церковної єдности?

4. Як ставитися до Російської Православної Церкви з огляду на благословення нею окупацїі Криму та заохочення дальшого розширення аґресії Росії – як до ворогів чи братів по вірі?

5. Чи довго ще чекати від Українських Православних Церков у діяспорі реальних дій для підтримки Харківсько-Полтавської єпархії перед обличчям військової загрози?

(Переглянуто 102 разів, 1 переглядів сьогодні)