001 002 003

 

29 грудня 2013 р. Б. – 04 січня 2014 р. Б.
Запрошуємо відвідати паломницько-екскурсійний тур до трьох прибалтійських країн: Литви, Латвії та Естонії за маршрутом:

Київ – Вільнюс – Рига – Талін – Київ

1 день. Виїзд з Києва Переїзд територією Білорусії.

2 день. Прибуття в Вільнюс. Оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!». Сотню років про Вільнюс говорили так: в якому напрямку на нього не подивишся, завжди побачиш щонайменше чотири храми. На тлі неба – фантастичне поєднання гострих шпилів, куполів та хрестів.  Костел св. Анни – шедевр готики, костел св. Петра і Павла – перлина бароко, Кафедральний собор – приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів – викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. У Вільнюсі є Синагога і протестантський храм для лютеран в Сторому Місті, а також багато православних храмів, перлиною яких вважають  – церкву св. Миколая, яка втілює в собі поєднання готичного і візантійського стилів, а також бароко. Ви будете здивовані багатством Єзуїтського Ордену, який реконструює собори і храми, відкриває при них школи та інвестує в культурно-освітній фонд Литовської столиці. Ми відвідаємо Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква  Параскеви Пятниці  1345 р., Собор Пресвятої Богородиці.

Поселення в готель. Вільний час.

3 день. Сніданок. Переїзд до м. Рига. Оглядово-піша екскурсія Старою Ригою.

«Місто черепичних дахів». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кав’ярень і ресторанчиків – це і є Рига, частинка «старої доброї» Європи. В історичному центрі Риги помістилась майже вся історія архітектури з часів середньовіччя до початку ХХ ст. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками з церквами і монастирями: Церква св. Петра і Домський Собор,  велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота та інші історичні пам’ятки Старої Риги. Відвідаємо Спасо-Преображенську пустинь,  Свято-Троїцький монастир. Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського. Ввечері пропонуємо пройтись «Давнім Бурштиновим Шляхом» – дегустація пива в національній латвійській таверні в Старому місті!!! Традиційна жива музика, народні костюми, латвійська національна кухня і, звичайно ж, 100% Латвійське пиво з чотирьох провінцій.

Вільний час. Святкування Нового року.

Збір групи, Переїзд до Таліна.

4 день. Прибуття в Талін. 07:00 Літургія в Спасо-Преображенському Соборі, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича.

Талін. Пішохідна екскурсія Старим містом.  Екскурсія починається в Верхньому місті від башти Довгий Герман, символу Старого міста. Далі – споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, зразок московської архітектури XVII, Домська церква; оглядова тераса з видом на Нижнє місто. Прогулянка вздовж стіни замку, саду даньського короля і вулицею Коротка Нога. Нижнє місто – церква Нігулісте, в які проводяться концерти органної музики. Ратушна площа, де знаходиться найстаріша аптека Європи. «Нульовий» пункт Нижнього міста, де можна загадати бажання, найромантичніша вулиця, на якій знаходяться майстерні народних умільців. Спасо-Преображенський Собор, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича.

Після екскурсії відвідання українського культурного центру і музею.

Поселення в готель, вільний час. Ви зможете відвідати торгові центри, кафе, магазини сувенірів. Ввечері пропонуємо відвідати ресторан-пивоварню “Beer House”. Купон зі знижкою 10% в подарунок на холодні та гарячі страви, а також фірмове пиво. Пивний ресторан знаходиться в самому серці старого міста.

 

 

5 день. Сніданок. Вільний день в Таліні.

Для всіх, хто має бажання мандрувати, екскурсія до Хельсінкі. (факультативно. Вартість 40 Євро) 7:00 Ви отримаєте ланч-пакет, виїзд на автобусі в порт Таллінна. 8:00 посадка і відправлення лайнера в Хельсінки. Подорож займає 2, 5 години. Під час подорожі Ви зможете милуватися унікальною природою Скандинавії. На судні можна влаштувати святковий обід в ресторані, а також відвідати піцерію, кафе або бар.

Прибуття в Хельсинки в 10:30

10:30 – 13:00 Пішохідна екскурсія по місту Хельсінкі.

Дивовижне і яскраве місто Хельсінкі, мереживні дерев’яні будиночки, парки і набережні, елегантна Сенатська площа. Дипломатичний квартал і історичний центр, Президентський Палац, Міська Ратуша, будівля Парламенту, Оперний театр, Палац Фінляндія, і абсолютно унікальний проект – церква в скелі – скарби незвичайної країни Фінляндії!!!

Вільний час до 21:00

21:00 – 23:30 паром Хельсінкі – Таллінн. Повернення в готель.

6 день. Сніданок. Переїзд до м. Нарва. Поселення на місці сучасного міста вперше згадується в Новгородському літописі. До 1113 року територія вздовж річки Нарва належала Київській Русі. Нарва – третє за величиною місто Естонії, розташоване на лівому березі однойменної річки, на кордоні з Росією. Це місто заслуговує особливої уваги завдяки своїй історії та архітектурі. Нарва – це місто, архітектура якого виконана в візантийському стилі даньскими майстрами. Невисокі старовинні будинки є прикрасою міста і створюють незабутню та вражаючу атмосферу.

Сердньовічний замок Германа «Нарвський замок» є найкращим символом міста, який побудований в 13 столітті датськими архітекторами.

Ми зможемо відвідати: Нарвські міські мури(14 ст.-1863 р.), Нарвський замок Германа (13-17ст.), Нарвську  ратушу (1665-1671 рр.), Нарвську Олександрівську церкву (1881-1884 рр.), Нарвський православний Воскресенський собор (1890-1898 рр.).

13:00 виїзд в Пюхтицький Успенський жіночий монастир. Пюхтицький Успенський жіночий монастир – єдиний православний монастир діючий в Естонії. Більше чотирьох століть тому місцеві пастухи на горі декілька разів бачили Святозарвну жінку в чудовій білій одежі. Тоді у підніжжя дуба на горі, де з’являлась Діва Марія, була знайдена ікона Успіння Пресвятої Богородиці. В знак цієї події місцеві жителі побудували на Пьюхтицькій горі, яку пізніше стали називати Богородичною, каплицю, а в 1891 році був заснованний Пюхтицький Успенський жіночий монастир.

Вільний час. За бажанням, відвідування торгового центру.

Збір групи, виїзд до Києва.

7 день. Прибуття в Київ.

Поїздка відбувається у супроводі священика

Орієнтовна вартість подорожі — 2750 грн.* (250 Євро)

У вартість входить: проїзд автобусом; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти; проїзд в громадському транспорті; Екскурсія в Хельсінкі – 40€ (за бажанням);особисті витрати.

 

 

За довідками звертатись до Свято-Покровської парафії

08154, Київська область, Києво-Святошинський район,
м. Боярка, вул. Білогородська, 11Б

Тел.:    (045 98) 47 671, (044) 406 35 90, (098) 414 19 19.

Е-maill: [email protected]пеt  Сайт:  http://www.hram-pokrova.kiev.ua

 

 

(Переглянуто 59 разів, 1 переглядів сьогодні)