Його Високопреподобію

о. Миколі СЕМЕНОВИЧУ,

парохові церкви свт. Миколая Мир-Лікійського

м. Харкова

Слава Ісусу Христу!

Високопреподобний Отче Митрате!

Від імени клиру й мирян Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви щиро вітаю Вас із 60-річним ювілеєм.

Дякуючи Богові за одержаний Вами дар Вашого пастирського служіння, я складаю Вам сердечну подяку за гідне використання цього дару. За роки душпастирського очолювання харківської греко-католицької громади Вам довелося зазнати всього: і дискримінаційних утисків, і обмов, і розчарувань. Але віра в безмежну ласку Начальника всіх пастирів і Його невидиму, але таку відчутну присутність у Вашому священичому служінні допомогла Вам із честю витримати всі спокуси та подолати випробування. Вам вдалося згуртувати й зберегти міцну церковну громаду, захистити її від небезпек самоізоляції, завоювати довіру й пошану в слобожанській столиці. Ви стали одним із найактивніших учасників процесу духовної віднови нашого міста.

Єпархіяльна спільнотам Української Автокефальної Православної Церкви бачить у Вас мужнього соратника в справі нової євангелізації Східної України, добрий приклад християнського пастиря, здатного огорнути батьківською любовʼю свою духовну отару й гармонійно співпрацювати з однодумцями.

Єднаючись із Вами в молитві, просимо Милосердного Бога, щоб із властивою Йому щедрістю винагородив Вас за всю Вашу пастирську працю, зберігаючи Вас під милосердною покровою Пресвятої Богородиці в доброму здоровʼї, добрі та щасті на многії  і благії літа!

† Ігор Ісіченко

архиєпископ Харківський і Полтавський

4 лютого 2018 р.

(Переглянуто 100 разів, 1 переглядів сьогодні)