Сповідь

6 червня р.Б. 2014

Прп. Вісаріона, чудотворця Єгипетського

19 червня 2014 р. (н. ст.)

Вих. ч. 053-14

ОБІЖНИК ч.3

про молитовну підтримку

парафії Всіх святих землі Української

м. Красний Луч

Друга неділя по П’ятдесятниці, що припадає 2014 р. на 22 червня нового стилю, святкується Українською Автокефальною Православною Церквою як Неділя Всіх святих землі Української. Цього дня наша парафія в м. Красний Луч Луганської области, де настоятелем є прот. Сергій Підтягин, відзначає храмове свято. Вже понад 20 років здійснюючи апостольську місію в глибині індустріяльного Донбасу, на історичних землях Війська Запорізького Низового (у колишній Кальміуській паланці), краснолуцька парафія гідно репрезентує київську церковну традицію, допомагає місцевим жителям віднайти свою християнську тотожність.

Нині парафія Всіх святих землі Української м. Красний Луч опинилася в районі воєнних дій. У цих вкрай складних умовах вона намагається, наскільки це можливо, здійснювати душпастирську опіку над вірними, зберігати уставний ритм богослужінь.

У день храмового свята ані єпископ, ні представники інших громад не зможуть відвідати Красний Луч. Але тамтешня церковна спільнота не повинна відчувати себе самотньою. Благословляю в цей день, у Неділю Всіх святих землі Української, в кожній парафіяльній громаді пом’янути на єктеніях протоієрея Сергія Підтягина й парафію м. Красний Луч, а всіх вірних Харківсько-Полтавської єпархії прошу помолитися за настоятеля і парафіян громади Всіх святих землі Української, просячи їм Божої ласки, захисту від усіх небезпек і повернення миру на землю Донбасу.

                                                                                 † Ігор

                                                                                 архиєпископ Харківський і Полтавський

(Переглянуто 61 разів, 1 переглядів сьогодні)