Традиційний фестваль християнської поезії, що його проводять на початку грудня Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ й Харківський літературний музей, 2018 р. було присвячено пам’яті Євгена Сверстюка. Нагодою до цього стало майбутнє 90-річчя від дня народження видатного українського мислителя, багаторічного редактора газети «Наша віра», якого називали за життя «совістю української нації».
8 грудня в Харківському літературному музеї було проведено зустріч, присвячену спогадам про феномен «шістдесятництва». Провідний науковий співробітник музею Тетяна Пилипчук представила презентацію, присвячену українським дисидентам і їхній долі. За спогадами полів’язнів учасники заходу провели реконструкцію «Таборове Різдво». Вони довідалися, як у совєтських концтаборах готували дванадцять страв, як робили свічку, чим прикрашали камери. Киянка Олена Голуб виконала поезії Євгена Сверстюка у власній музичній інтерпретації.
DSC_3596-19 грудня в Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі відбулася зустріч-спомин «Наш Євген Сверстюк».
DSC_3638-1Її вела титар Свято-Дмитрівської парафії Ольга Різниченко.
DSC_3619-1 DSC_3624-1 DSC_3646-1Архиєпископ Ігор Ісіченко, Тетяна Пилипчук і Олена Голуб поділилися своїми спогадами про Євгена Сверстюка.
DSC_3654-1Вірші Сверстюка прочитали співець парафіяльного хору Олександр Морковін і завідувач єпархіяльної бібліотеки Марія Ляхова.
DSC_3664-1Олена Голуб виконала пісні на слова Євгена Сверстюка.
Фоторепортаж що підготував директор єпархіяльної інформаційної служби Віталій Липинський вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/RySzSrJkMZ6f3WiQ9.

(Переглянуто 59 разів, 1 переглядів сьогодні)