Митрофорному протоієреєві

Василеві САГАНУ,

деканові Золочівського деканату

Української Автокефальної Православної Церкви

Слава Ісусу Христу!

Високопреподобний Отче Декане!

Клир і миряни Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви сердечно вітають Вас із 60-річним ювілеєм.

З глибокою вдячністю ми згадуємо в ці дні плідний досвід Вашого священичого служіння, позначений повсякденним переживанням животворчої присутности Небесного Глави Церкви, наснажений органічно сприйнятою й розвиненою Вами галицькою церковною традицією, збагачений ґрунтовною богословською освітою.

Ми всі високо цінуємо загальнохристиянський і загальноукраїнський вимір Вашого душпастирювання, до орбіти якого входили й наші слобожанські терени, де Ви працювали багато років як викладач Колеґії Патріярха Мстислава.

Унікальним явищем у православній культурі сучасної України стало започатковане Вами видавництво «Святогорець», публікації якого репрезентують високий богословський і поліграфічний рівень, гідний Київської Церкви.

Єднаючись із Вами в молитві, просимо Творця і Промислителя Церкви, аби щедро винагородив Вас за все зроблене Вами й надихнув Своєю непереможною силою на дальшу подвижницьку працю в Його винограднику, обдарував Вас щастям, здоров’ям, успіхом у всьому на многії і благії літа!

† Ігор Ісіченко

архиєпископ Харківський і Полтавський

Харків, 10 квітня 2017 р.

(Переглянуто 383 разів, 1 переглядів сьогодні)