2 жовтня 2016 р. на східному фронті поблизу Кримського на Луганщині загинув Мирослав Мисла, 1992 р. нар., один із найбільш активних представників молодіжного патріотичного середовища в Харкові. З вересня 2014 р. зі зброєю в руках він захищав Україну від аґресора. Воював у Пісках, на злітній смузі Донецького аеропорту. Служив командиром взводу штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ої ОМБр ЗСУ.

9 жовтня 2016 р. після недільної літургії в Свято-Дмитрівському храмі Харкова було відправлено панахиду за Мирославом Мислою.

04-DSCN9081Очолив відправу архиєпископ Ігор (Ісіченко), йому співслужив митр. прот. Віталій Зубак.

09-DSCN9089Разом із парафіянами Свято-Дмитрівського храму молилися за спокій душі Мирослава його однопартійці – активісти Харківської обласної організації ВО «Свобода», молодіжної організації «Сокіл», інших патріотичних середовищ. Після панахида у парафіяльній залі відбулася поминальна трапеза, на якій зі споминами про загиблого воїна виступили Ігор Швайка, Олександр Ґава, Валерій Коник, Олександра Мосенцева, Богдан Волос та ін. Фоторепортаж про панахиду вміщено за адресою: https://goo.gl/photos/dRoFGqq1H2XFEAxF6

(Переглянуто 96 разів, 1 переглядів сьогодні)