23 лютого 2020 року, в неділю, відбулися парафіяльні збори Свято-Дмитрівської парафії м. Харкова.

Збори відкрилися спільною молитвою за спокій раніше спочилих парафіян громади.

По першому питанню порядку денного зборів виступив настоятель Свято-Дмитрівського храму митр. прот. Віталій Зубак. Він розповів про життя громади протягом 2019-2019 року: відбувалася спільна молитва парафіян на Службі Божій, молебнях, акафістах; проводилася катехізація, бесіди.

DSC_2262Прот. Віталій відзначив активну плідну роботу Недільної школи парафії та висловив подяку викладачам молодшої групи Олені Рудій та Оксані Станіславській. Настоятель доповів також про перебіг ремонтних та відновлюваних робіт Свято-Дмитрівського храму. Далі п. Вадим Андрієнко доповнив цю розповідь і повідомив про подальші плани ремонтних робіт.

DSC_2269Потім був заслуханий “Фінансовий звіт парафії за 2019 рік”. Доповідачскарбник парафії п. Галина Чегис.

DSC_2274

Наступним було розглянуто питання про переобрання парафіяльної управи. Прот. Віталій нагадав, що до складу Управи за Статутом входять: настоятель, титар — п. Ольга Різниченко, скарбник — п. Галина Чегис. Далі було запропоновано розширити склад Управи і додати наступні кандидатури: п. Вадим Приходченко, п Ірина Цихманова. Інших пропозицій не надійшло. Пропозиція “затвердити запропонований склад Парафіяльної управи” була прийнята більшістю голосів.

збори DSC_2286

На зборах були обрані делегати від парафії на XXХI єпархіяльний собор Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви: п. Оксана Підопригора та п. Олексій Слободянюк.

Збори закінчилися спільною подячною молитвою.

DSC_2244

Фоторепортаж про перебіг зборів можна подивитися за адресою:

https://photos.google.com/share/AF1QipOfnXWP9vJJxrJZJnxVgSDdHUwkX7PuMIZ8lQZLfj7C3YKxxAmf_3Slw_ZrOH8vjg?key=dnhGUWFITm1QR1JtSWlLdWxsakktZEJvTWwwX2ZB

(Переглянуто 176 разів, 1 переглядів сьогодні)