24 серпня 2018 р. українська спільнота Харкова відзначала День незалежности України. Вранці в Свято-Дмитрівському храмі було відправлено Архиєрейську Святу Літургію за український народ і його державу.

DSC_2366

Очолив богослужіння архиєпископ Ігор (Ісіченко). Співслужили митрофорний протоієрей Віталій Зубак (Харків) і о. Павло Кущ (с. Мурафа). Серед парафіян, які молилися на Службі Божій, були керівники й активісти обласних організацій патріотичних партій, Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного.

DSC_2363DSC_2361

У проповіді, спираючись на євангельське читання (притча про сівача за євангелистом Марком), архиєпископ Ігор говорив про важливість реалізації талантів кожного з українців, потребу подолати почуття відчужености між громадянином і державою.  Відеозапис проповіді вміщено на єпархіяльній веб-сторінці.

DSC_2398DSC_2469Опівдні відбулося покладення квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку.

DSC_2449Воно почалося й завершилося співом національного славня «Ще не вмерла Україна».

DSC_2498 DSC_2511 DSC_2522Виступили з промовами архиєпископ Ігор, голова Харківської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Швайка, голова Харківської обласної організації ГО «Правий сектор» Юрій Лихота.

Фоторепортаж Віталія Липинського вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/1PqndR5jKE1NJbmY7

(Переглянуто 72 разів, 1 переглядів сьогодні)