Конференція про Другу Світову Війну

Інформаційний лист

Український інститут національної пам’яти,

Колеґія Патріярха Мстислава і Харківський літературний музей

проводять у Харкові 5-6 вересня 2014 р.

науково-практичну конференцію

МІФИ ПРО ДРУГУ СВІТОВУ ВІЙНУ В СУЧАСНІЙ ПОЛІТИЧНІЙ РИТОРИЦІ

Конференція проводиться з нагоди 75-річчя початку Другої світової війни. Необхідність її проведення обумовлена поширенням у пропагандистській діяльності посткомуністичних сил спекуляцій на теми «Великої Вітчизняної війни», активним використанням міфологічних сюжетів про «Велику Перемогу» у перебігу інформаційної війни.

Конференція має за мету виявити й проаналізувати поширені міфи про Другу світову війну, їхнє походження й ідеологічний зміст, форми інкультурації цих міфів у суспільну свідомість сучасних європейців. Практичним завданням конференції є вироблення пропозицій стосовно деміфологізації історії Другої світової війни, протиставлення політичним спекуляціям гідних та відповідних християнській традиції форм вшанування жертв війни, кореґування вивчення подій 1939-1945 рр. у середній школі.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Запрошуємо до участі в конференції священнослужителів, істориків, політологів, культурологів, філософів, літературознавців, спеціалістів із засобів масової комунікації, журналістів і політтехнологів, вчителів, усіх, хто цікавиться проблемами суспільної психології.

Заяву на участь у конференції просимо надіслати до 15 червня 2014 р. на подану нижче адресу. Просимо вказати тему доповіді, ім’я та прізвище доповідача, вчене звання і вчений ступінь, місце роботи й посаду, адресу, на яку можна надіслати запрошення (поштову й електронну), контактний телефон. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти заяви, що не відповідають загальній тематиці конференції.

Участь у конференції безкоштовна (організаційний внесок не стягається). Оргкомітет сприятиме поселенню учасників у готелях і гостелах Харкова (житло й транспортні витрати коштом учасників). Передбачається публікація наукового збірника за матеріалами конференції.

Поштова адреса: Колеґія Патріярха Мстислава Полтавський шлях 44 Харків 61052 Ukraine.

Електронна адреса: mstyslav.college@i.ua

Оргкомітет

(Переглянуто 106 разів, 1 переглядів сьогодні)