3 жовтня 2017 р. в харківській книгарні «Є» відбулася презентація нового збірника проповідей архиєпископа Ігоря Ісіченка «На скелі Слова». Збірник нещодавно вийшов друком у видавництві «Свічадо». До нього ввійшли проповіді на рухомі свята й неділі, виголошені протягом 2011-2015 рр.

Зала презентації була вщерть заповнена людьми. Модератор презентації, проф. Олена Матушек, завідувач кафедри історії української літератури Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, представила автора і поділилася своїми враженнями від його проповідей.

Архиєпископ Ігор відзначив, що проповіді – плід спільної праці. Вирішальна роль у їхній появі належить Богові, а використання проповідником кафедри для самоствердження завжди фатально позначається на його місії слова. Проповідь – це переклад чи радше тлумачення Божого слова мовою сучасної культури, зрозумілою і переконливою для пастви. А отже адресат проповіді також істотно впливає на її зміст.

Владика Ігор подякував парафіянам Свято-Дмитрівського храму м. Харкова за те, що вони завжди являли вдячного, уважного й вимогливого адресата його слова. Він представив керівника єпархіяльної прес-служби Віталія Липинського, який здійснює відеозапис проповідей, Людмилу Коробко, яка розшифровує тексти аудіозаписів, Кирила Лукаша, який забезпечує трансляцію проповідей через радіостанцію «Голос Свободи», а також заочно висловив подяку Юрієві Ворошилову за портретний знімок, вміщений на обкладинці.

Єпископ Василь Тучапець, екзарх Харківський УГКЦ, пояснив покликання проповіді й місію священика як проповідника Слова Божого, високо оцінивши книгу свого співбрата з УАПЦ. Про власне сприйняття проповідей архиєпископа Ігоря розповіли парафіяни Свято-Дмитрівського храму Ігор Швайка і Григорій Савченко. Архиєпископ Ігор відповів на низку питань присутніх. А потім відбулася автограф-сесія, в ході якої було розкуплено всі наявні в книгарні «Є» примірники збірника.

Фоторепортаж Віталія Липинського про презентацію вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/A7AFF46X0bc9P4XA2

(Переглянуто 133 разів, 1 переглядів сьогодні)