Stefan Romaniv

Високопреосвященніший Владико!

В день верховних апостолів Петра і Павла відзначаєте 20-річчя Вашої архиєрейської хіротонії, яку Ви прийняли 12 липня 1993 р. в Петропавлівському храмі м. Львова згідно з передсмертною волею Святішого Патріярха Мстислава.

Від імені Проводу ОУН щиросердечно вітаю Вас із ювілейною датою Вашого єпископського служіння.

Ваші мудрі проповіді й щирі молитви не раз супроводжували нашу спільну роботу, надихаючи подруг і друзів на пізнання Божої істини і праведну боротьбу з силами зла та ворогами багатої і незалежної України. Знаємо Вас як енергійного, ініціативного, рішучого, принципового і твердого у вірі служителя Церкви, мудрого вчителя, блискучого публіциста, цікавого співрозмовника, ретельного дослідника, плідного автора і глибокого та проникливого проповідника. Всі ці риси виявилися вкрай необхідними якостями для ієрарха, покликаного Господом і Його Церквою до розбудови єпархії та відродження духовного життя серед дорученої Вам пастви.

Від того часу, як Ви стали на стежку архипастирського служіння, Ваша праця приносить, і, ми впевнені, принесе ще більше добрих плодів.

Нехай Ісус Христос, який є взірцем для наслідування в житті і служінні, обдаровує Вас своїми ласками та щедротами, а Пресвята Богородиця завжди покриває своїм омофором.

Многих і благих Вам літ!

Слава Україні! – Героям Слава!

Голова ОУН
Стефан Романів

(Переглянуто 105 разів, 1 переглядів сьогодні)