Вих. ВА 16/006

Високопреосвященному Владиці

Ігореві (ІСІЧЕНКУ),

Архієпископу Харківсько-Полтавської єпархії

Української Автокефальної Православної Церкви (оновленої)

 

Христос народився! Славімо Його!

Високопреосвященний Владико!

 

У цей радісний день світлого свята Різдва Христового бажаю скласти Вам, дорий Владико Ігоре, клиру й мирянам Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, сердечні вітання.

Очікуючи й передбачаючи пришестя Месії, пророк Ісая викликує: “З нами Бог!” (Іс. 8:10). Ці наповнені Божим Духом слова і понині є джерелом невичерпної радості. Народившись у Вифлеємі, Господь народжується в наших серцях і перебуває з нами, якщо ми зберігаємо вірність Йому й заснованій Ним: Єдиній, Святій, Соборній і Апостольській Церкві. Він з нами, коли ми творимо добрі справи. Він з нами, коли ми допомагаємо ближньому. Він з нами, коли ми співстраждаємо і співчуваємо. Він з нами, коли ми прощаємо і не пам’ятаємо зла. Він з нами, коли ми спільно молимося й беремо участь у Святих Таїнствах. Він з нами, коли шукаємо шляхів відновлення єдності Єдиної Помісної Церкви в Україні, спадкоємниці Київського християнства переданого нам у спадщину рівноапостольним князем Володимиром, святими подвижниками і мучениками за віру християнську яких так щедро зродила українська земля.

Свято Різдва Христового свідчить нам про найголовніше: ми покликані навчитися любити Бога й служити Йому, нашому Спасителеві, Тому, Хто дарував це спасіння всім народам і на всі часи.

Нехай новонароджений Спаситель вислухає всі наші молитви, збереже наш народ і нашу державу в мирі й гаразді та обдарує своїм небесним благословенням.

Христос народився! Славімо Його!

 

† СВЯТОСЛАВ

Дано в Києві,

при Патріаршому соборі Воскресіння Христового,

у день десятьох мучеників Критських,

5 січня 2016 року Божого

(Переглянуто 185 разів, 1 переглядів сьогодні)