Митрополит Юрій

 

10 травня р.Б. 2014

Апостола Симона Зилота

23 травня 2014 р. (н. ст.)

Вих. ч. 035-14

Високопреосвященнішому владиці ЮРІЄВІ,

Ариєпископу Вінніпеґу і Центральної єпархії,

Митрополитові Української Православної Церкви в Канаді

 

Христос воскрес!

Високопреосвященніший Владико Митрополите!

Сердечно вітаючи Вас із 25-річчям єпископської хіротонії, складаю Вам щиру подяку за Вашу ревну й плідну апостольську працю в Христовому винограднику.

Ще як єпархіяльний архиєрей Ви взяли участь у надзвичайно важливому для всієї української православної спільноти світу процесі довершення канонічного визнання Української Православної Церкви в Канаді та входження її як Помісної Церкви під омофор Всесвятішого Вселенського Патріярха.

Протягом усього архипастирського служіння Ви плекали в підпорядкованих Вам єпархіях здорову гармонію православної церковної свідомости, канадського патріотизму та української національної ідентичности. Це дозволило українській православній громаді Канади стати гідно інтеґруватися в багатокультурну цивілізацію Північної Америки й зберегти помісні традиції Київської Церкви, плекати рідну мову й культуру. Ваша інтронізація на митрополичу кафедру Вінніпеґа стала початком важливих оздоровчих процесів у церковному житті Канади й дала надію на істотне зростання ролі Української Православної Церкви в Канаді у світовому православному житті, а особливо в його українському сеґменті.

В ці дні ми в Україні молимося за Вашу архипастирську мудрість і повсякчасну Божу опіку над Вами, з надією й вірою у Ваші таланти повторюючи:

Εις πολλά έτη Δέσποτα!

 

Ігор

архиєпископ Харківський і Полтавський

(Переглянуто 100 разів, 1 переглядів сьогодні)