Порошенко

20 травня р.Б. 2014

Мчч. Фалалея, Олександра і Астерія

2 червня 2014 р. (н. ст.)

Вих. ч. 039-14

Обраному Президентові України

Петрові ПОРОШЕНКУ

Високодостойний Пане Президенте!

Від імени клиру й мирян Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви щиро вітаю Вас із всенародним обранням на найвищу державну посаду України.

Ви наділені найпотужнішою зброєю державного діяча – довірою українського народу. Виборці сподіваються від Вас рішучого звільнення від тягарів посткомуністичного минулого й здійснення ефективних реформ, здатних реалізувати потужний творчий потенціял громадянського суспільства, що його драматичне формування ми спостерігаємо з часів Майдану. Як православний християнин Ви знаєте: «Як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!» (Як. 2:26). Молимося за Вас і бажаємо, щоб Ваші слова завжди втілювалися в конкретні справи, а державні проєкти неодмінно співмірялися з непроминущими євангельськими заповідями.

Хай Господь у Своєму безмежному милосерді щедро наснажує Вас мудрістю, мужністю й любов’ю до свого народу, захищає від небезпек та спокус, обдаровує надійними соратниками. І нехай свідомість своєї людської слабкости буде для Вас обороною від гордині та постійною спонукою до використання невичерпного джерела духовної сили, явленого в Христі, шлях до Котрого пролягає через жертовне служіння ближньому. Щасти Вам Боже на цьому шляху!

 

Ігор

архиєпископ Харківський і Полтавський

 

(Переглянуто 84 разів, 1 переглядів сьогодні)