Преосвященному Кир Степанові (Сусу),

Єпископові Зиґрісу

Слава Ісусу Христу!

Преосвященний і Дорогий Владико!

Разом із усіма присутніми в патріяршому соборі Воскресіння Христового я вигукую сьогодні: «Άξιος!» Вигукую з радістю й твердою впевненістю в тому, що Ви своїм багатим досвідом жертовного служіння Божому людові засвідчили готовність до архипастирського служіння.

Ваш талант духовного провідника розкрився в час суворого випробування, коли іноземна аґресія вимагала рішучої і оперативної протидії. Очолюваний Вами «Центр військового капеланства» Львівської архиєпархії став взірцем для душпастирської опіки над українським військом, допомагаючи багатьом тисячам захисників рідної держави знайти переконливе євангельське мотивування їхнього патріотичного покликання. Значною мірою завдяки Вашій системній праці занедбаний єзуїтський собор у центрі Львова перетворився на монументальний гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла, а по суті й на загальнонаціональний осередок капеланського служіння.

Вірю, що це було лише прологом Вашого довгого та плідного співподорожування з Христом. Хай Він Сам, як Начальник пастирів, благословляє Вас, надихає й наснажує Своєю ласкою на всіх Ваших апостольських шляхах.

Εις πολλά έτη, δέσποτα!

Ігор Ісіченко

архиєпископ Харківський і Полтавський

Харків, 12 січня 2020 р.

(Переглянуто 114 разів, 1 переглядів сьогодні)