4 червня р.Б. 2018

Неділя 3-тя по П’ятдесятниці

17 червня 2018 р. (н. ст.)

Вих. Ч. 051-18

Прот. Петрові ЖУКУ,

Ректорові Трьохсвятительської духовної семінарії

Української Греко-Католицької Церкви

Слава Ісусу Христу!

Всесвітліший Отче Ректоре!

Сердечно вітаючи Вас із ювілеєм, дякую Богові за те, що Його поклик привів Вас під опікою великих богословів християнського Сходу на унікальне за своєю значущістю місце служіння, роль якого в перспективі нової євангелізації нашої Батьківщини годі переоцінити.

Ваша місія як ректора вищої богословської школи, покликаної відкрити для сучасного українця гармонію між київською християнською традицією і  духовним досвідом вселенської Церкви, належить до ключових у драматичному пошуку нашим народом шляху в гідне майбутнє. І Ви скромно, впевнено й переконливо очолюєте процес формування духовних лідерів, без яких годі подолати цей шлях. Очолюєте не лише адміністративно, але й даючи власний взірець пастирського служіння як у ревній молитві біля престолу, так і у викладацькій праці, в особистому спілкуванні, в повсякденному житті.

Я зі втіхою спостерігаю за Вашим служінням і бажаю, аби воно було плідним, щасливим, обдаровуючи Вас і всю семінарійну спільноту радістю відкриття у Вашому досвіді щедрости Божої ласки – на многії і благії літа!

Ігор

архиєпископ Харківський і Полтавський

(Переглянуто 133 разів, 1 переглядів сьогодні)