Школярик

З огляду на намагання правлячих партій використати мережу державної освіти в Україні для нав’язування учням власних ідеологічних програм і давно заперечених історією політичних міфів Церква зобов’язана посилити увагу до виховання дітей у дусі євангельської правди, пам’ятаючи, що тільки пізнання правди робить людину вільною (Ін. 8:32).

Благословляю, починаючи з 1 вересня 2010 р. новий навчальний рік у мережі парафіяльної освіти, розширити склад недільних шкіл, залучаючи до них дітей різних вікових груп, і активізувати освітню діяльність церковних громад. За основу початкового етапу катехизації дітей береться програма, розроблена викладачем недільної школи Свято-Дмитрівської церкви м. Харкова Катериною Шаповаловою (http://uapc.org.ua/misiya/katehyzatsiya/nedilna-shkola-dlya-ditej/).

Для вищих етапів катехизації до укладання нових програм використовуються програми, затверджені 1993 р. (http://uapc.org.ua/misiya/katehyzatsiya/prohramy-z-relihiji-dlya-parafiyalnyh-odnorichnyh-shkil/).

При навчанні дітей середнього і старшого шкільного віку благословляюдоповнити викладання релігії бесідами з історії України, до проведення яких рекомендується залучати парафіян з вищою гуманітарною освітою. Орієнтовна програма бесід з історії України подається в додатку і наводиться на єпархіяльній веб-сторінці (http://uapc.org.ua/misiya/katehyzatsiya/prohrama-istorija-ukrajiny/).

(Переглянуто 77 разів, 1 переглядів сьогодні)