Апостол А ндрій

Львів, 4 березня 2014 р.Б.
Ваше високопреосвященство!
У відповідь на Ваше звернення від 2 березня 2014 року хочу висловити цілковиту підтримку запропонованим вами крокам задля подолання довготривалої кризи в УАПЦ.
Миряни Української Автокефальної Православної Церкви, об’єднані у Братство святого апостола Андрія Первозваного, впродовж понад 10 років домагаються скликання чергового Помісного собору та очищення УАПЦ від випадкових кон’юнктурників, що з’явилися в її лоні для розвалу та нищення зісередини.
Від імені Братства святого апостола Андрія Первозваного пропоную додаткові кроки задля подолання розколу, вчиненого митрополитом Мефодієм Кудряковим та для очищення УАПЦ:
1. У випадку відмови правлячих архієреїв західноукраїнських єпархій УАПЦ від реальних дій для подолання розколу, вважати ці кафедри вакантними.
2. Просити архієпископа Харківського і Полтавського Ігоря, як легітимно обраного Помісним собором УАПЦ 2000 р. керуючого справами Патріархії УАПЦ, після обрання на єпархіальних зборах духовенства і мирян кандидатів до архієрейського служіння, організувати їхнє канонічне рукоположення та очолення вакантних єпархій.
3. Просити легітимного керуючого справами Патріархії УАПЦ Архієпископа Ігоря очолити спільне засідання Архієрейського собору та членів Патріаршої Ради УАПЦ, вірних заповітові Патріарха Димитрія, визначення дати чергового Помісного собору та призначення складу Передсоборної комісії.
4. Просити високопреосвященнішого митрополита Антонія прийняти на себе повноваження духовного провідника відповідно до домовленостей 1999 року між бл.памяті Патріархом Димитрієм та бл. памяті митрополитом Константином, та котрі були визначені Помісним собором УАПЦ 2000 року.
Слава Ісусу Христу!
З повагою, Тарас Дмитрик, Голова всеукраїнського Братства святого апостола Андрія Первозваного УАПЦ.

(Переглянуто 91 разів, 1 переглядів сьогодні)