Владика Ігор попросив допомогти в середу 17 грудня в церкві. А я: «Та ми ж в АТО їдемо». –  «Нічого. Один раз без Вас обійдуться.» – «Ні, Владико, я ж маю пофоткати, як реанімобіль у 92-гу будуть передавати. Це ж серед жертводавців наша п.Олена Булгак з Рочестеру на нього гроші давала».Одним словом, не послухалася владику і поїхала. В результаті, коли на кордоні з Луганською областю реанімабіль, яким ми всі не могли натішитися, зашипів, зупихтів і похилився на праве заднє колесо, зрозуміла, що обов’язки перед Церквою треба виконувати першочергово. «Бідний Йорік», – подумала. Ну тобто бідні Вадим Приходченко і Валік Бондаренко.  Це ж  їм під пронизливим вітром перевантажувати авта! І потім вирішувати, як скалічену німецьку швидку доправити до Харкова й шукати для неї іншу підвіску. А це ще витрати.  По самі вінця душу переповняли почуття провини і сорому.

Владика  ніби відчув це і, заспокоюючи, прислав СМСку, що мені мою частку роботи у церкві залишили на суботу.  Ну, власне, по тому все якось само собою розрулилося. Валік з Жекою потихеньку довезли хвору Швидку до Харкова на СТО. А ми з Вадимом віддали 44-й арт-бригаді генератор, профінансований Лесею Михайлівною Довгою з Києва, і мегапланшет для 92-ї арти від Дениса Полякова, і берці від п. Миколи з Києва, і буржуйку, і бурки, і ліхтарики, і форми для підопічних старшини Федорича, і передачку для танкіста Славіка з Києва.

Федорич все нахвалював нашого капелана – протоієрея Дмитра Романківа: «І такий же у вас батюшка гарний, і так же мої хлопчики його полюбили!!! То ви нам жилетки можете наступного й не везти, а батюшку – «обязатєльно!»  На зворотній дорозі не могли не заїхати до Покровської  церкви у Сватовому й не передати отцеві Дмитру наказу з фронту. Повечеряли у трапезній при свічках. (У них  теж віяльне вимкнення електрики). Ніби й піст, а, здається, так вишукано, різноманітно і романтично ніде не доводилось смакувати, як у сватівській Покровській церкві.  Та й сватівські дівчата-парафіянки, які увечері біжать до храму, щоб нас пригостити – красуні й розумниці.

Та що говорити. Подивіться фото (https://plus.google.com/photos/114248405139296196234/albums/6094621550613872065) і самі переконайтесь!

17.12.2014 р.

титар Свято-Димитрівського храму Ольга Різниченко

(Переглянуто 80 разів, 1 переглядів сьогодні)