Блаженніший Отче Патріярше!

Десять років тому, в день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Ви мужньо прийняли на свої рамена хрест архиєрейського служіння. Навряд чи хто міг тоді припустити, як далеко простягатиметься Ваша дорога, наскільки щодалі відповідальнішим і складнішим ставатиме Ваше служіння. Все менше лишається на світі країн, не відвіданих Вами. Шляхами апостольського служіння Ви вже не раз обійшли земну кулю. Мали щастя вітати Вас і ми, вірні Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, – і в Харкові, і в Полтаві. І завжди, на всіх своїх життєвих дорогах, Ви неухильно простуєте за Христом, наслідуючи Його своєю повсякчасною турботою про паству, скромною і мужньою життєвою поставою, мудрим словом і оперативною реакцією на виклики сучасної дійсности.

Користуючись ювілейною нагодою, складаємо щиру подяку за стратегічну проникливість Вашого архипастирського бачення християнської місії в Україні, не обмеженого болючими ранами міжконфесійних поділів, успадкованих із колоніяльного минулого. З радістю й довірою ми намагаємося простувати визначеним Вами маршрутом, бо відчуваємо в цьому простуванні повсякчасну благодатну підтримку Святого Духа.

Ми розуміємо, скільки різного роду перешкод доводиться Вам долати на своєму шляху, і прагнемо підтримувати Вас своєю молитвою та систематичним узгодженням із Вами власних дій. Віримо, що Пречиста Діва, під ласкавою покровою которої Ви вирушили були в свою архиєрейську мандрівку, завжди по-материнському супроводитиме Вас на всіх Ваших шляхах. Хай її молитовна покрова буде непроникною для будь-яких лих і нехай Сам Господь наш Ісус Христос допомагає Вам гідно провадити українську християнську спільноту до спасіння –

на многії і благії літа!

Від імени клиру й мирян Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви –

† Ігор

архиєпископ Харківський і Полтавський

м. Харків

25 березня (7 квітня) р.Б. 2019

(Переглянуто 191 разів, 1 переглядів сьогодні)