Блаженнішому СВЯТОСЛАВУ,

Отцю і Главі УГКЦ

Христос воскрес!

Блаженніший Отче Патріярше!

Сердечно вітаючи Вас із 50-річним ювілеєм, щиро дякую Вам за взірець скромної мужности, з якою Ви у рубіжні миті Вашого життя приймали відповідальні виклики й давали на них гідну відповідь. Так було при Вашому священичому рукоположенні, архиєрейській хіротонії, при виборі Вас на київську патріяршу кафедру. «Ось я, Господній слуга. Нехай буде зі мною за Його словом» – читалося завжди у Вашій життєвій поставі.

Я захоплююся передбачливою мудрістю Божого Провидіння, з волі якого саме Ви в час політичних криз і глобальних потрясінь виявилися не лише главою Української Греко-Католицької Церкви, а й реальним духовним лідером української нації, здатним зберігати спокій, розважливість і далекоглядність пастирського зору за найбуремніших обставин. Всім нам, українським християнам, бажаю, аби ми усвідомили щедрість цього унікального Божого дару й навчилися цінувати його: берегти Вас, підтримувати й дослухатися до Ваших слів.

Хай пасхальна радість, яка осяяла день Вашого народження півстоліття тому, ніколи не залишає Вас і розганяє морок на Вашому життєвому шляху, сповнюючи його світлом Божої всюдиприсутности – на многії і благії літа!

† Ігор, архиєпископ-емерит

Харків, 5 травня 2020 р.

(Переглянуто 167 разів, 1 переглядів сьогодні)