12 вересня р.Б. 2014

Віддання Різдва Богородиці

25 вересня 2014 р.

Вих. ч. 084-14

Міністрові освіти України П. Сергієві КВІТУ

 

Копія: Директорові Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації п. Анатолієві БАБИЧУ

Високоповажний Пане Міністре!

До консисторії Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви надходять скарги мешканців Київського району м. Харкова («Журавлівка»), помешкання яких відвідують учителі школи № 110 (директор Ольга Уліцька) або учні – за дорученням учителів, – розносячи продовольчі пакети від імені кандидата в депутати Володимира Скоробагача, керівника депутатської групи «Молоді реґіони» Харківської міськради. Є повідомлення про те, що і в інших школах Харкова починають використовувати вчителів і навіть учнів у якості агітаторів за впливові у місті політичні сили, близькі до Партії Реґіонів.

Досвід минулих років з усією відразливістю засвідчив згубні наслідки залучення педагогів і шкільної молоді до брудних політичних кампаній. 

Прошу Вас використати всі можливості Міністерства освіти й науки, аби захистити українські школи від політичного визиску, що обертається дискредитацією вчительського звання, втратою довіри до педагога та прищеплення молоді цинічного ставлення до своїх громадянських прав і обов’язків.

Зі щирою пошаною –

 

† Ігор

архиєпископ Харківський і Полтавський

 

(Переглянуто 100 разів, 1 переглядів сьогодні)