Главная страница » 🎰 Гараж 🎰

Ігрові автомати типу Гараж, розроблені у компанії Igrosoft, завжди оригінальні. Взяти бодай теми для онлайн казино. Існує чимало автоматів про автомобілі, але тільки в Ігрософт є відео слот про гараж. Гараж не тільки зона паркування, а й роботи, а в деяких країнах це сакральне місце для чисто чоловічого відпочинку. Саме цим і займається розслаблений головний герой ігрового автомата Garage. Але гравцеві розслаблятися не доведеться – на нього чекають 2 чудові призові ігри з функцією накопичення бонусу в кожній та часті виграші завдяки традиційному двосторонньому заліку.

Ігровий автомат Гараж

🔰 Платформа:Igrosoft
🔴 WILD символ:Є
⚙️ Кількість ліній:9
💸 Бонусні обертання:є
⚔️ Кількість барабанів:5
💎 Гра на подвоєння:є
🎁 Макс. коефіцієнт:5000

Гараж оформлений у фірмовому стилі Igrosoft. Символи смішно, як у мультфільмах, намальовані. 5 барабанів із 9 незакріпленими лініями вписані в площину воріт. Головний герой ліг перекурити з пляшкою пива. Символи на задньому плані ― інструменти, запчастини та інша техніцька дрібниця, якою забитий всякий порядний гараж.

БЕЗКОШТОВНА ГРА НА АВТОМАТІ ГАРАЖ

Для вибору ліній є 5 круглих кнопок. Кожна включає певну кількість: 1, 3, 5, 7, 9. Чітне число не активується. Ставка по лінії визначається за допомогою Bet. Max Bet задіяє всі лінії та ставить максимум ― 25 монет. Autoplay позбавить рутинного тиску на кнопку запуску. Зупиняється повторним натисканням. Найцінніший символ автомата – логотип зі словом Garage. Другий за вартістю – вайлд у вигляді ключа запалювання. Інші символи відчутно дешевші. Найчастіше випадають наймолодші — свічка та каністра. Мінімальна комбінація для всіх зображень 3. Дикий символ – ключ запалювання – здатний замінювати зображення для побудови виграшних комбінацій. Вайлд не може замінювати логотип та бонусні символи: замок та скриньку. Власні комбінації вайлда дуже високо оцінені.

БОНУСНА ГРА АВТОМАТА GARAGE

У слоті Garage дві бонусні ігри. Перша починається при випаданні одночасно трьох і більше замків будь-де. У новому вікні гравець вирішить проблему: відкрити замкнений на 5 замків гараж. На кожний замок є два варіанти. Вибір правильного нагороджується. Гравець може використати бонусний ключ. Він купується під час основної гри після випадання кілька разів двох замків. Хід накопичення відображається на індикаторі праворуч унизу. Коли ворота відчиняться, гравець отримає суперприз. Друга гра починається після появи 3 і більше ящиків незалежно від ліній. У ній потрібно з п’яти ящиків послідовно вибирати по одному. Усередині або інструменти, що видають призи, або поліцейський, який припиняє гру. Розвідний ключ, молоток і ножівка накопичуються, що з кожним разом дає все більший приз за один і той самий інструмент. Призи зазвичай дуже великі. Ризикована гра дозволяє збільшити будь-який виграш, крім бонусного. Для входу потрібно натиснути Bet. У вікні вибрати карту, більшу, ніж відкрив дилер. Якщо це вдасться, виграш подвоїться. У ризик-грі автоматів Ігрософт є чудова деталь, якої немає ні в кого іншого: якщо у дилера карта більша, то можна без втрат залишити ризик-гру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *