Блаженніший Святослав

УКРАЇНСЬКА ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА

Верховний Архиєпископ Києво-Галицький 

Київ,

Вих. Ва 15/476

18 вересня 2015 року Божого

Високопреосвященному владиці Ігореві (Ісіченку),

Архиєпископу Харківському і Полтавському

Слава Ісусу Христу!

Високопреосвященний Владико Ігорю!

Як Вам відомо, на останньому засіданні Священного Синоду Української Греко- Католицької Церкви розглядалося питання звернення Собору УАПЦ (о) від 1 квітня 2015 року про пошуки шляхів відновлення євхаристійного сопричастя і адміністративної єдності нашої та очолюваної Вами Церкви.

Бажаю повідомити Вас про рішення отців Синоду:

А. Вітати рішення Собору Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) та висловити готовність до спільного пошуку шляхів відновлення євхаристійного сопричастя і адміністративної єдності між Українською Греко-Католицькою Церквою та Харківсько-Полтавською єпархією УАПЦ  (о).

Б. Створити Синодальну робочу групу для пошуку моделі адміністративної єдності УГКЦ та Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) в такому складі: Блаженніший Святослав – голова; Преосвященні владики Євген (Попович) і Теодор (Мартинюк); отці Віталій Токар, Анібал Соутус та Ігор Шабан.

Хочу запевнити Вас, що з мандату Синоду єпископів УГКЦ я особисто, як Глава Церкви докладатиму усіх зусиль для того, щоб благородна справа єднання наших Церков за Божим благословенням якнайшвидше увінчалася успіхом.

Щиро відданий у Христі-Господі

† СВЯТОСЛАВ

(Переглянуто 5 057 разів, 1 переглядів сьогодні)