Увечері напередодні свята Миколая учні недільної школи Свято-Дмитрівського храму показали тіньову виставу «Легенди про святого Миколая». Діти разом з батьками та катехитами Оленою Рудою і Оксаною Станіславською заздалегідь знайшли й трохи переробили декілька легенд, вирізали картонні фігурки на паличках й обрали собі персонажів для озвучення.

DSC_0732Розігрування історії про святих у формі тіньового театру – це спосіб одночасно розвивати в дітей і їхню уяву (картонні фігурки мають тільки обриси, решту потрібно дофантазувати самим), й емпатію. У «Легендах про святого Миколая» співпереживання потребували і три дівчини, батько яких втратив свій корабель під час катастрофи, і дві дівчинки, які, знайшовши інжир від Миколая, побоялися його їсти (а раптом це тато приготував на продаж?), і моряки, які боялися загинути на морі, і мешканці Мир, які потерпали від голоду.

DSC_0711Темрява. Світло – тільки за екраном будиночка – улюбленого простору недільнят, до створення якого кілька років тому долучилося багато небайдужих парафіян. Щойно в церкві звучав тропар святому Миколаєві: «Правилом віри і образом лагідности, / учителем повздержности явила Тебе Твоєму стаду всіх речей істина…».

DSC_0750У такій атмосфері й відбулася тіньова вистава «Легенди про святого Миколая», яку відвідали клир і миряни Свято-Дмитрівського храму.

Фоторепортаж про подію вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/7KyyUPXLZsWwSieD7

(Переглянуто 94 разів, 1 переглядів сьогодні)