17 лютого 2019 року, в неділю, відбулися Загальні звітно-виборчі збори Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного.

З вступним словом до братчиків звернувся архиєпископ Ігор, який є довгий час духівником Братства. В своєму виступі владика Ігор нагадав, що в далекому 1990 році саме в день Стрітення Господнього вперше зібрався Організаційний Комітет майбутнього Харківського крайового братства. За цей час Братство пройшло кілька етапів діяльности: спочатку це було утворення громад, потім увага приділялася розвитку Харківсько-Полтавської єпархії, тепер основний напрямок діяльности Братства — опіка над навчальними закладами єпархії. Владика Ігор подякував активу Братства на чолі з Головою за плідну працю, особливо відзначивши роботу Управи Братства.

Голова Братства Вадим Приходченко виступив із “Звітом про діяльність Братства протягом 2018 року“. Потім був заслуханий “Фінансовий звіт Братства за 2018 рік”. Звіти були прийняті Зборами без зауважень.

Наступним було розглянуто питання про переобрання Управи Братства. Пропозиції “визнати роботу Управи Братства задовільною” та “продовжити повноваження Управи Братства на наступний рік без змін у складі” були прийняті одноголосно.

На зборах були обрані делегати від Братства на XXХ єпархіяльний собор Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, який відбудеться 17 квітня 2019 року: Вадим Приходченко, Олександр Гребенюк, Костянтин Аврамкін.

З заявою про вступ до Братства звернулась нова парафіянка Свято-Дмитрівського храму пані Тетяна Попель. Рішення про прийняття в члени Братства буде прийняте після закінчення випробувального терміну.

На 2019 рік Зборами були прийняті основні напрямки діяльности Братства: продовжувати опіку над навчальними закладами єпархії, здійснювати місійні відвідування парафій та організацію прощ Харківсько-Полтавської єпархії. Збори Братства закінчилися спільною молитвою.

(Переглянуто 188 разів, 1 переглядів сьогодні)